Mūsų specialistai nuolat mokosi ir atnaujina savo žinias, kad galėtų pasiūlyti profesionalias fumigacijos, dezinfekavimo , dezinsekcijos paslaugas.

Fumigacijai naudojame fosfiną.

Tai yra labiausiai efektyvus būdas kontroliuoti kenkėjus grūdams, medienai, sandėliuojamiems produktams, medvilnei ir jos produktams. Fumigacija veikia net sunkiai prieinamose slėptuvėse, nepažeisdama fumiguoto maisto kokybės. Jos metu sunaikinami ne tik suaugę vabzdžiai, bet ir jų kiaušinėliai, lervos ir lėliukės. Fumigaciją galima atlikti tiek patalpose (pastatuose, sandėliuose), tiek specialiose talpyklose (konteineriuose, angaruose, cisternose).

Dezinfekavimui naudojame sauso rūko generatorių.

Jis į patalpas išskiria minimalų kiekį drėgmės ir subalansuotą kiekį dezinfekcinių medžiagų, todėl todėl nėra kenksmingas aplinkai.

Dar keletas faktų apie fumigaciją arba kitaip apie kenkėjų kontrolę:

Fumigacija yra efektyvi priemonė kovojant su kenkėjais grūdinių kultūrų ir medienos srityje. Šis procesas gali būti atliekamas tiek profilaktiškai, siekiant išvengti kenkėjų užsikrėtimo, tiek jau pasireiškus simptomams. Tačiau svarbu paminėti, kad fumigavimo sertifikatas yra būtinas eksportuojant medieną į tam tikras šalis. Fumigacijai dažniausiai naudojami aliuminio ir magnio fosfinai, kurie yra veiksmingi ir patikimi kenkėjų naikinimo agentai. Šie chemikalai užtikrina, kad mediena ar grūdai būtų saugūs ir neturėtų pavojingų kenkėjų. Fumigacija yra svarbi praktika, padedanti išlaikyti kokybiškus ir sveikus medienos bei grūdų produktus.

Fumigacijos metodas yra naudojamas tuomet, kai įprastais kontrolės būdais negalima pašalinti kenkėjų, esančių produktuose.

Tačiau svarbu suprasti, kad ši procedūra yra labai pavojinga ir gali kelti grėsmę žmogaus sveikatai. Fumigantai yra labai nuodingos medžiagos, todėl per didelis jų poveikis žmogui gali net baigtis mirtimi. Todėl fumigacijos procedūrą turėtų atlikti tik specifinę licenciją turintys ir gerai žinantys savo darbą specialistai - fumigatoriai.

Dezinfekavimas rūko generatoriumi:

Tinkamiausias būdas dezinfekuoti patalpas yra naudojant šalto rūko generatorius. Šis metodas leidžia paskleisti lengvą rūką patalpose, kuris efektyviai dezinfekuoja, nepažeidžiant paviršių. Neišeinant iš darbo, nereikia nuvalyti paviršių, taigi šis būdas yra tinkamas net neplautiems paviršiams, tokiems kaip tekstilė, mediena, metalas ir kt. Karšto rūko metodas, kuris dažnai reklamuojamas žiniasklaidoje, tinka tik tam tikroms patalpoms, nes purškiamo preparato sudėtyje yra glicerolio, kuris gali sukurti lipnų plėvelę, kuri prikimba daug dulkių. Rekomenduojame naudoti šalto rūko generatorius sandėliams ir maisto gamybos patalpoms, taip pat elektriniams ir motoriniams generatoriams. Po dviejų valandų galima vėl naudotis dezinfekuotomis patalpomis.

Tačiau, kliento pageidavimu, galime naudoti ir karšto rūko generatorių, kurių naudojimas reikalauja ilgesnės ventiliacijos laikotarpio, bet dezinfekcija vyksta greičiau.

Po darbų išduodame ataskaitą, o galime suteikti ir biocidų registravimo pažymėjimą.